Kurator przyjechał sprawdzić sytuację dziecka dopiero po 3 miesiącach!
Do Sądu w Trzebnicy ok. 3 miesiące temu złożyłam zawiadomienie w sprawie trudnej sytuacji rodzinnej 6-cio letniego chłopca. Chodziło o przemoc domową. Dokładnie 7go kwietnia 2025r. Dopiero po 3 miesiącach, 2go lipca 2025r. kurator sądowy w końcu przyjechał z wizytą do domu, aby sprawdzić sytuację dziecka. Oczywiście po milionie wykonanych telefonów, kiedy widzieli, że nie odpuszczam. Nie wiem, jak sytuacja dzieci z trudnych domów ma się zmienić, jeśli system działa tak słabo? Czy po 2 latach od tragicznej sytuacji z 8-letnim Kamilkiem z Częstochowy coś się zmieniło? Nie, nic się nie zmieniło. Wnioski co do funkcjonowania naszego wymiaru sprawiedliwość każdy może wyciągnąć sam.
Obserwuj po więcej postów:
Instagram: zajac_kamila
https://www.instagram.com/zajac_kamila/
Facebook: Kamila Zając Fundacja Kropelka
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092223804764

Komentarze
Prześlij komentarz