Dlaczego piszę tego bloga?


Mam na imię Kamila. Jestem wielką patriotką. Już wiele lat temu działałam w partiach prawicowych pomagając w liczbych akcjach, zbierałam podpisy pod projektami ustaw, udzielałam się przy kampanich wyborczych. Chcę dzielić się na tym blogu moimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji w naszym kraju.

Dużą rolę odgrywa również w moim życiu wiara w Jezusa. Jest to dla mnie fundamentalna rzecz, i tym też będę się tutaj dzielić.

Pojawią się rowniez kwestie rozwoju osobistego.

Zapraszam do lektury.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Odnajdź swoje piękno w Bogu

Kurator przyjechał sprawdzić sytuację dziecka dopiero po 3 miesiącach!

Catalina Rivas - Tajemnica Spowiedzi i Mszy Świętej