Dlaczego piszę tego bloga?
Mam na imię Kamila. Jestem wielką patriotką. Już wiele lat temu działałam w partiach prawicowych pomagając w liczbych akcjach, zbierałam podpisy pod projektami ustaw, udzielałam się przy kampanich wyborczych. Chcę dzielić się na tym blogu moimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji w naszym kraju.
Dużą rolę odgrywa również w moim życiu wiara w Jezusa. Jest to dla mnie fundamentalna rzecz, i tym też będę się tutaj dzielić.
Pojawią się rowniez kwestie rozwoju osobistego.
Zapraszam do lektury.

Komentarze
Prześlij komentarz