Odnajdź swoje piękno w Bogu
Wiele lat temu nie czułam się piękna. W zasadzie nigdy tak się nie czułam, ale kilka lat temu czułam się już bardzo źle z tego powodu. Patrzyłam w lustro i tak jak ktoś, kto ma anoreksję nie widzi tego, że jest chudy tylko wydaje mu się, że jest gruby i tak samo ja nie widziałam tego, jak naprawdę wyglądam. Uważałam, że jestem bardzo brzydka, że ludzie rozmawiają ze mną tylko dlatego, że mi współczują mojego wyglądu. Wyjścia z domu ograniczałam do minimum, bo czułam się bardzo niekomfortowo, kiedy ktoś na mnie patrzył. Paradoksalnie podobałam się bardzo wielu mężczyznom, jednak to nie powodowało, że czułam się piękniejsza, wręcz przeciwnie, czułam się jeszcze bardziej brzydka. Kiedy zaczęłam chodzić na wspólnotę wiele osób mówiło mi, że jestem piękna, a ja czułam, jak gdyby ktoś dosłownie wbijał mi nóż w moje serce, bo w sercu kompletnie tego nie czułam. I w końcu przyszedł czas, kiedy zapytałam Pana Jezusa, czy dla Niego jestem piękna, żeby On mi to powiedział. Po jakimś cz...

Komentarze
Prześlij komentarz