Potrzebujesz modlitwy? Rozmowy? Umów się na spotkanie online
Przez kilka lat posługiwałam modlitwą wstawienniczą we wspólnocie. Zazwyczaj wyglądało to w ten sposób, że osoba, która potrzebowała takiej modlitwy umawiała się z nami na spotkanie i omawiała swój problem, a my modliliśmy się w jej sprawie. Dzisiaj możemy to zrobić spotykając się online lub porozmawiać przez telefon. Jeśli masz taką potrzebę, to skontaktuj się ze mną. Pomodlę się wspólnie z tobą, lub zostaw intencję, a ja wraz z innymi wstawiennikami będziemy się w tej sprawie modlić.
"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" Mt (18, 20)
Kontakt:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006315880322&locale=pl_PL
https://www.instagram.com/zajac_kamila/

Komentarze
Prześlij komentarz